lt en ru

Apskaita

Atsakingai ir tvarkingai atliekama įmonės apskaitai – tai viena iš pagrindinių sąlygų, keliamų sėkmingam ir saugiam verslui.

Tai ne tik išlaidų bei įplaukų apskaičiavimas ar sąskaitų ruošimas, bet sisteminga visos įmonės buhalterijos kontrolė, sąnaudų, pelno stebėjimas, būtinų mokėjimų priežiūra, ataskaitų rengimas, reikalingų dokumentų pildymas ir daugybė kitų buhalterinių operacijų, kurios turi būti atliekamos profesionaliai ir laikantis teisės aktų numatytos tvarkos. Sklandžiai atliekamas, operatyviai vykdomas buhalterinės apskaitos paslaugas užtikrinti gali tik patyręs šios srities atstovas, koks ir yra UAB „Imlūs sprendimai“.
Nors įmonė yra jauna, tačiau įmonės „Imlūs sprendimai“ įkūrėjai apskaitos paslaugas teikia jau beveik du dešimtmečius, per kuriuos esame sukaupę didžiulę patirtį, todėl galime pasirūpinti įvairaus dydžio įmonių ir skirtingą veiklą vykdančių klientų buhalterija, teikti buhalterines paslaugas ne tik juridiniams, bet ir fiziniams asmenims, pasiūlyti visada priimtiną ir geriausiai kliento poreikius atitinkantį sprendimą bei paslaugų teikimo variantą. Esame tam, kad Jūsų neslėgtų painūs ir kartais sunkiai suvaldomi buhalteriniai rūpesčiai. Esame tam, kad visa tai galėtumėte patikėti mums – patyrusiems apskaitos profesionalams.

apskaitos paslaugos apskaita apskaitos paslauga

Kas sudaro buhalterines paslaugas ?

Lanksčios buhalterinės apskaitos paslaugos

Mūsų tikslas – patenkinti individualius kliento poreikius, todėl pagrindinis veiklos principas – kuo glaudesnis kontaktas ir tiesioginis ryšys su kiekvienu iš jų. Siekiame, kad komunikacija būtų naudinga ir padėtų įgyvendinti užsibrėžtus tikslus, o teikiamos paslaugos – lanksčios ir lengvai prisitaikančios prie kliento norų ir galimybių. Būtent todėl siūlome net kelis buhalterinės apskaitos paslaugų paketus iš kurių kiekvienas klientas gali rinktis jam priimtiniausią variantą, o neradus – susidaryti individualų. Niekada nesiekiame įsprausti Jūsų į rėmus. Siekiame teikti paslaugas, kurių iš tikrųjų reikia.

 

Teikiamos apskaitos paslaugos

Teikiamų apskaitos paslaugų spektras iš tiesų platus: siūlome visas būtiniausias buhalterines paslaugas nuo mokesčių deklaravimo, ataskaitų rengimo, darbo užmokesčio skaičiavimo iki apleistos buhalterijos tvarkymo ar konsultacijų. Užtikriname, kad apskaita ir visos kitos buhalterinės paslaugos teikiamos kokybiškai, o kilus nesklandumams – prisiimame visą atsakomybę. Susisiekite su mumis ir neabejotinai rasime geriausią Jūsų įmonei sprendimą. UAB „Imlūs sprendimai“ – už Jūsų verslo sėkmę!

Kam teikiame buhalterines paslaugas

Buhalterines paslaugas teikiame įvairių formų juridiniams asmenims.

UAB

Uždarosioms akcinėms bendrovėms

Individualioms įmonėms

MB

Mažosioms bendrijoms

VŠĮ

Viešosioms įstaigoms

kita

Asociacijoms ir kitoms pelno nesiekiančioms organizacijoms

Buhalterinių paslaugų planai

Paslaugas teikiame  visoje Lietuvoje.

Kainos pateikiamos be PVM.

STARTAS
0.00€
Per mėnesį

Ruošiatės pradėti savo verslą? O gal jau ką tik pradėjote savo verslą?

Leiskite tai pasirūpinti mums. Buhalteris Jums padės sutvarkyti buhalterinę apskaitą, teisininkas paruoš steigimo dokumentus. Pirmas mėnuo nemokamai.

Visas buhalterinių paslaugų paketas Užsisakyti
N
50.00€
Per mėnesį
Gaunamų sąskaitų faktūrų skaičius 0-10 vnt.
Išrašomų sąskaitų faktūrų skaičius 0-10 vnt.
Banko  / kasos operacijų skaičius 0-20 vnt.
Darbuotojų skaičius 1-2
Visas buhalterinių paslaugų paketas Užsisakyti
S
100.00€
Per mėnesį
Gaunamų sąskaitų faktūrų skaičius 30 vnt.
Išrašomų sąskaitų faktūrų skaičius 30 vnt.
Banko / kasos operacijų skaičius 40 vnt.
Darbuotojų skaičius 1-2
Visas buhalterinių paslaugų paketas Užsisakyti
M
200.00€
Per mėnesį
Gaunamų sąskaitų faktūrų skaičius 60 vnt.
Išrašomų sąskaitų faktūrų skaičius 60 vnt.
Banko / kasos operacijų skaičius 80 vnt.
Darbuotojų skaičius 1-3
Visas buhalterinių paslaugų paketas Užsisakyti
Neradote plano ?

Susisiekite su mumis ir mes Jums pasiūlysime
individualiai parengtą paslaugų planą.

Užsisakyti

Susisiekite su mumis

Prašome palikite savo kontaktus ir artimiausiu laiku susisieksime.

Telefonas + 370 618 49 635
Adresas Vyšnių g. 4-29

Imlussprendimai.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su imlussprendimai.lt slapukų politika.

Sutinku