lt en ru

Kitos paslaugos

Apskaitos politikos rengimas

Apskaitos politika – tai dokumentas, kuriame nurodyti atliekamos apskaitos principai, jos rengimo metodai bei taisyklės. Tvarkydami apskaitą ir sudarydami finansines ataskaitas, Apskaitos politika vadovautis turi visi ūkio subjektai. Būtinybę vadovautis Apskaitos politika nurodo 2001-ųjų lapkričio 6 dienos Lietuvos Respublikos Buhalterinės apskaitos įstatymas, kuriame teigiama, kad bet kurio ūkio subjekto vadovas privalo įgyvendinti pasirinktą Apskaitos politiką. Tai atlikdamas, ūkio subjekto vadovas turi atsižvelgti į vykdomos veiklos specifiką, sąlygas bei galiojančius standartus (Verslo apskaitos, Tarptautinius ar Viešojo sektoriaus ir finansinės atskaitomybės). Taip pat kitais įstatymais, kurie reglamentuoja apskaitos vykdymą.

Daugeliu atveju gali būti keblu pasirinkti tinkamiausią sprendimą, todėl UAB „Imlūs sprendimai“ siūlo kokybiškas paslaugas: vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos teisės aktais ir kitais nurodymais, parengsime geriausiai pagal Jūsų įmonės veiklą tinkančią Apskaitos politiką.

Apskaitos politikos parengimas – nuo 250 EUR + PVM. (kiekvienas klientas yra unikalus, todėl ir kaina kiekvienu atveju yra derinama atskiru susitarimu, atsižvelgiant į Jūsų verslo ypatumus).

Užsisakyti
iSAF parengimas

iSAF – tai vienas iš iMAS (išmaniosios mokesčių administravimo informacinės sistemos) posistemių. Naudojantis šiuo posistemiu, turi būti teikiami išrašytų ir gaunamų sąskaitų faktūrų duomenys, vykdomas jų registras. Pagal Lietuvos Respublikoje 2016-ųjų spalio 1 dieną įsigaliojusį įstatymą, gautų ir išrašytų sąskaitų duomenis iSAF posistemyje privalo pateikti visi registruoti PVM mokėtojai.

Negaiškite laiko ir palikite tuo pasirūpinti mums. Įsipareigojame parengti ir iSAF posistemyje Valstybinei mokesčių inspekcijai pateikti Jūsų įmonės išrašytų ir gautų PVM sąskaitų faktūrų duomenis.

Vienos gaunamos (išrašomos ) PVM  sąskaitos faktūros parengimas ir pateikimas – 0,10 EUR + PVM.

Užsisakyti
iVAZ rengimas

iVAZ – dar vienas išmaniosios mokesčių administravimo sistemos (iMAS) posistemis, kuriame turi būti pateikiami elektroninių važtaraščių duomenys. Taip iVAZ posistemiu gali būti naudojamas teikiant elektronines paslaugas (važtaraščiams išrašyti, perduoti ir gauti).
Už važtaraščių rengimą yra atsakingi ir įpareigoti juos rengti visi krovinių siuntėjai, kurie yra Lietuvos Respublikoje registruoti PVM mokėtojai (arba jų paskirti asmenys).

Krovinio siuntėjas, kuris yra registruotas PVM mokėtojas, VMI privalo pateikti važtaraščių registro duomenis, esant šioms sąlygoms:

  1. siuntėjo krovinys (-iai) buvo pakrautas (-i) ir gabentas (-i) tik Lietuvos teritorijoje;
    ir krovinio (-ių) siuntėjas, ir krovinio (-ių) gavėjas yra registruoti PVM mokėtojai (tai gali būti tiek fizinis, tiek
  2. juridinis ekonominę veiklą vykdantis asmuo);
  3. tarp krovinio (-ių) siuntėjo ir gavėjo palaikomi komerciniai krovinio (-ių) transportavimo santykiai.

Galime pasirūpinti tinkamu ir operatyviu iVAZ rengimu: parengti važtaraščius ir juos pateikti VMI. Palikite visus rūpesčius UAB „Imlūs sprendimai“ komandai.

Vieno važtaraščio parengimas ir pateikimas – 0,20 EUR + PVM.

Užsisakyti
Darbo apmokėjimo tvarkos parengimas

Vadovaujantis 2017-ųjų liepos pirmosios Darbo kodekso pakeitimais, kolektyvine sutartimi darbovietėje turi būti nustatyta Darbo apmokėjimo tvarka, o tais atvejais, kai tokios sutarties nėra – Darbo apmokėjimo tvarką patvirtinti ir suteikti galimybę darbuotojams su ja susipažinti turi darbdavys (galioja įmonėms, įstaigoms ir organizacijoms, kuriose vidutinis dirbančiųjų skaičius siekia 20 ar daugiau darbuotojų).

Palikite Darbo apmokėjimo tvarkos rengimo rūpesčius mums. Mes atsižvelgsime į Jūsų vykdomos veiklos specifiką ir įmonės poreikius bei parengsime galiojančius įstatymus atitinkančią Darbo apmokėjimo tvarką.

Darbo apmokėjimo sistemos  parengimas  – nuo 50 EUR + PVM. (kiekvienas klientas yra unikalus, todėl ir kaina kiekvienu atveju yra derinama atskiru susitarimu,  atsižvelgiant į Jūsų darbo apmokėjimo ypatumus) .

Užsisakyti
Lygių galimybių politikos rengimas

Pagal 2017-ųjų liepos 1 dienos Darbo kodekso pakeitimus, kiekvienas darbdavys, kurio turimoje įmonėje dirba daugiau nei 50 darbuotojų, yra įpareigotas priimti, paskelbti ir visiems darbuotojams suteikti galimybę susipažinti su Lygių galimybių politika, jos įgyvendinimo, vykdymo bei priežiūros principais ir priemonėmis.

Atsikratykite papildomų rūpesčių. UAB „Imlūs sprendimai“ pasirūpins tinkama Lygių galimybių politika ir parengs pagal naujausius teisės aktus.

Lygių galimybių politikos parengimas – 20 EUR + PVM.

Užsisakyti

Susisiekite su mumis

Prašome palikite savo kontaktus ir artimiausiu laiku susisieksime.

Telefonas + 370 618 49 635
Adresas Vyšnių g. 4-29

Imlussprendimai.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su imlussprendimai.lt slapukų politika.

Sutinku