lt en ru

Konsultacijos

UAB „Imlūs sprendimai“ – tai patyrusių specialistų komanda, gebanti operatyviai rasti išeitį bet kokioje finansinėje situacijoje ir sklandžiai išspręsti net kebliausias buhalterines problemas. Savo klientams siūlome platų buhalterinių paslaugų spektrą, o esant poreikiui šiais klausimais teikiame ir profesionalias konsultacijas: padedame priimti geriausią ir finansiškai naudingiausią sprendimą, patariame, kaip stabilizuoti įmonės būklę ir kokių priemonių imtis buhalterijai sutvarkyti.
UAB „Imlūs sprendimai“ teikiamos konsultacijos finansiniais klausimais – tai atsakingas požiūris į kiekvieną klientą, nuodugni problemos analizė ir išsamūs atsakymai į visus rūpimus klausimus.

 

Konsultuojame apskaitos ir mokesčių klausimais:

Per daugelį darbo metų UAB „Imlūs sprendimai“ specialistai sukaupė patirties, spręsdami įvairias, skirtinga veiklą užsiimančių įmonių problemas, todėl šiandien savo klientams galime pasiūlyti kokybiškas ir operatyvias konsultacijas visais finansiniais klausimais. UAB „Imlūs sprendimai“ konsultuoja šiais apskaitos ir mokesčių klausimais:

Konsultacijų finansiniais klausimais užsakymas
Norėdami užsisakyti konsultaciją, gauti daugiau informacijos ar susitarti tikslų laiką, užpildykite kontaktinę formą ir mes Jums atsakysime. Arba susisiekite su mumis nurodytais kontaktais.

Susisiekite su mumis

Prašome palikite savo kontaktus ir artimiausiu laiku susisieksime.

Telefonas + 370 618 49 635
Adresas Vyšnių g. 4-29

Imlussprendimai.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su imlussprendimai.lt slapukų politika.

Sutinku